Wśród firm zajmujących się handlem…

adwokat.półtakt.com.pl

Wśród firm zajmujących się handlem samochodami spotyka się od czasu do czasu takie, które organizują wynajem samochodów w bydgoszczy  i wyprzedaże posiadanych modeli. Do takich przedsiębiorstw należą nie tylko producenci pojazdów czy dealerzy handlujący nowymi autami, ale także firmy zajmujące się sprzedażą samochodów używanych. Poza wymienionymi przed momentem, dało się słyszeć nawet o wyprzedaży samochodów wojskowych przy okazji organizacji przetargu na nieużywany i niepotrzebny już w armii sprzęt – w tym właśnie stare samochody. Wśród nich można wymienić pojazdy terenowe, ciężarowe, do transportu żołnierzy, pojazdy przystosowane do przewozu kontenerów na śmieci i inne. Oczywiście kupno takiego pojazdu jak czołg czy transporter opancerzony jest z reguły niemożliwe – chyba że do celów wystawowych.
Zdarza się również, że duże firmy posiadające znaczną flotę samochodową co jakiś czas organizują wyprzedaże pojazdów – ze względu na wiek, przebieg lub ładowność, wymieniane są one na nowsze modele.
Z kolei dla producentów i związanych z nimi dealerów gorącym okresem wyprzedażowym jest zwykle końcówka starego i początek nowego roku, kiedy starają się oni jak najszybciej wyprzedać pozostałe samochody. Wiąże się to z obniżkami cen oraz różnego rodzaju pakietami mającymi przyciągnąć uwagę potencjalnego klienta. Wśród dodatkowych usług i elementów wyposażenia pojazdu, które są nieodłącznym elementem promocji możemy wymienić: pakiet ubezpieczeń motoryzacyjnych, wyposażeniem dodatkowym (jak np. dodatkowe poduszki powietrzne, elektronicznie sterowane szyby, centralny zamek na pilota itp.) Kredyt na preferencyjnych warunkach. Sposobów na przyciągnięcie uwagi i zainteresowania klienta jest sporo i sprzedawcy próbują dokonać tego niemalże na wszelkie możliwe sposoby.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.